My Little Pony Yarış

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Budge Studios
My Little Pony Yarış mobil oyunu özellikle kız çocuklarının dünyasına hitap eden bir mobil oyundur.

En sevdiğiniz Pony karakterini bir araya getirerek eğlenceli bir aksiyon ve macera deneyimi yaşayacağınız My Little Pony Yarış mobil oyununu Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İçerikleri itibariyle özellikle kız çocuklarının hayal dünyasına yönelik geliştirilmiş olan My Little Pony Yarış oyununda macera sizleri bekliyor olacak. 

Budge Studios ttarafından kız çocukları için özel olarak geliştirilmiş olan My Little Pony gökkuşağı yarışını sunuyor. Ponyville'ye güçlü bir renk çalma büyüsü yapıldı ve bu büyüyü sadece en sevdiğin pony'ler, arkadaşlığın gücüyle bozabilirler. Koş, zıpla, pony'lerinin gökkuşağı güçlerini uyandır ve onların destansı yeteneklerini kullanarak dünyanın renklerini kurtarın. Dünyanın her zamankinden daha güzel bir yer olmasını isterseniz renklerin peşinden gidin. 

Oyun içerisinde her zaman sizi durdurmak için engeller olacaktır. Bu engelleri aşmak isterseniz zıplayın, koşu ve yükseltmeleri kapın. En yükseğe zıplayarak engelleri aşın. Güçlendirmeleri toplayarak My Little Pony Yarış mobil oyununda başarılı bir performans sergileyin. 

My Little Pony Yarış indir
DİĞER SÜRÜMLER